12 січня відбулась традиційна зустріч працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти.

12 січня відбулась традиційна зустріч працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти.

Психологиня КУ ЦПРПП Олена Гулько ознайомила колег з факультативним курсом для учнів 9-10 класів «Кроки по життю» від українського фонду «Благополуччя дітей» та можливістю взяти участь у конкурсі на безоплатне навчання та право використовувати авторські методики.

Лисакова Єлизавета, практичний психолог Жмеринського ліцею №6, ознайомила учасників зустрічі з основами позитивної психотерапії та можливістю використання «Моделі балансу» в освітньому процесі. Зазначений метод дає можливість відновити доступ до ресурсів і здібностей людини. Від того, наскільки педагог розуміє сильні та слабкі сторони своєї індивідуальності, свій внутрішній потенціал, залежить його психологічне здоров’я та побудова творчої продуктивної співпраці з усіма учасниками освітнього процесу. Адже педагогіка партнерства є одним із ключових компонентів концепції Нової української школи.

Соціальний педагог Жмеринського ліцею №6 Олена Полігас презентувала колегам психотерапевтичну вправу «Сновидіння: від Темряви до Світла», за допомогою якої відбувається перетворення негативних сновидінь на позитивний емоційний досвід, стабілізація психоемоційного стану та налаштування на продуктивний день.

Завершилась зустріч аромотерапевтичними вправами в поєднанні з чайною церемонією, яку для учасників зустрічі провела Солощенко Тетяна. Церемонія відображає чотири принципи: гармонія, повага, чистота, спокій. Під час чайного дійства колеги ознайомились з традицією приготування чаю, скуштували сорти чаю улун та пуер, відчули глибокий символ чайної культури, душевний спокій та співвідношення з природою.

Коментарі закрито.