Партнерська зустріч в рамках підготовки до Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення «Play Fest_2024»

Партнерська зустріч в рамках підготовки до Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення «Play Fest_2024»

01 травня  2024 року в рамках підготовки до Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення «Play Fest_2024» відбулася  партнерська зустріч Fest Mate (друзі у фестивалі) педагогічних колективів ЗДО № 4 «Вишенька», ЗДО № 3 «Веселка», ЗДО № 5 «Джерельце»  та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Жмеринської міської територіальної громади.  

Всіх учасників об’єднала  одна мрія – жити, діяти та творити без війни.

В ході зібрання присутні ділилися власним досвідом роботи у проєктах: «Театральні п’ятниці без репетицій», «Наша мрія  Перемога – це шлях до щасливого дитинства».

Виступи педагогів доповнювались цікавою інформацією, особливостями покрокової роботи  в проєктах, коментарем у відеоблоках. Короткі розповіді про командну роботу, спонукали і мотивували  до подальшого успішного завершення роботи у проєктах.

Портфоліо, відеопрезентації, виставка театральних атрибутів і експонатів, екскурсії, розповіді і діалоги – зблизили педагогів – дошкільників у розумінні тонкощів роботи у проєктах .

На рефлексивному подіумі, за участі консультанта ЦПРПП Алли Шамрай, кожен усвідомив, що партнерські взаємовідносини з іншими, професійний та особистий саморозвиток, реалізація  власного проєкту,   взаємодопомога   –   потрібні всім, і маленьким, і дорослим.

 Зустріч пройшла цікаво, натхненно та позитивно.

Коментарі закрито.