28 жовтня КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» розпочав рух у генеруванні суперсили “Школи молодого педагога”.

28 жовтня КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» розпочав рух у генеруванні суперсили “Школи молодого педагога”.

Оригінальні підходи щодо формування та вдосконалення професійних компетентностей педагогів у цікавій ігровій формі «Приховані скарби» запропонувала учасникам вихователь-методист ЗДО №4 «Вишенька» Наталя Бессараба. Також вихователі навчалися знаходити шляхи розв’язання проблем, вдало добирати відповіді на запитання у вправі «Прогноз погоди».
Задля розвитку творчості педагога як важливого компоненту його професійного зростання, розвитку культурної компетентності працювали у арт-салоні «Мальовничий всесвіт на осінньому листку».
Консультант КУ ЦПРПП Алла Шамрай зробила презентацію “Професійний стандарт “Вихователь закладу дошкільної освіти”. Вона ознайомила педагогів зі змістом професійного стандарту, обговорили встановлені умови праці та допуску до роботи, затверджені кваліфікаційні вимоги до професійних компетентностей педагогів, які оцінюються під час атестації. Провели вибірковий огляд трудових функцій та теоретичну базу, яка потрібна для вдосконалення професійних якостей щодо їхньої реалізації.
Яскравим моментом з елементами гумору був перегляд кумедних відео з Тік-Току про життя Жмеринського дошкілля.
Практичний психолог ЗДО №4 «Вишенька» Наталя Шкаврона провела цікаві вправи на релаксацію та презентувала для учасників діагностично- терапевтичний матеріал дитячої сімейної психологині Світлани Ройз “Картки сили”.
Домашнім завданням для молодих педагогів було написання есе «Портрет сучасного вихователя».
І на завершення педагоги-наставники подарували листівки-обереги з побажаннями у вигляді кленових листочків, виготовлених власноруч для своїх підопічних молодих педагогів.  
Молоді спеціалісти Жмеринської освітянської громади закладів дошкільної освіти отримали унікальний досвід і радість у взаємодіях зі спікерами, які стали провідниками у світ інтерактивного навчання. А молодь, яка реалізовувала креативні ідеї, ігрові вправи, впевнені,- незабаром стане джерелом подальших потужних проектів, що зроблять світ навколо нас більш яскравим!

Коментарі закрито.