Силабус: Марафон інновацій

Силабус: Марафон інновацій

23 травня 2024 року на базі ЗДО №2 «Калинка»  відбулося засідання спільноти інструкторів з фізкультури ЗДО на якому присутні мали змогу продемонструвати  з власного досвіду способи впровадження у практичну діяльність принципу наступності у навчанні між дошкільною,  початковою та середньою ланками освіти.
Одноманітність традиційних занять у дошкільному закладі знижує інтерес у дітей до фізкультури. Допомогти у цьому можуть різноманітні спортивні модулі: петанк,  корфбол, чирлідинг, флорбол, регбі-5, бадмінтон тощо, використанням інноваційних засобів, методів, організаційних форм, сучасного інвентарю та обладнання.
Саме цим ділилися з присутніми інструктори з фізкультури ЗДО №2 «Калинка» Інна Попадюк та ЗДО №8 «Барвінок» Сніжанна Гуменна.
Майстерно продемонструвала інструктор з фізкультури ЗДО №3 «Веселка» Олена Волковицька  доцільне використання цеглинок LEGO в різноманітних формах фізкультурно-оздоровчої роботи.
Майстер-клас «Глайдинг як альтернатива загальнорозвивальних вправ» провела інструктор з фізкультури ЗДО №6 «Казочка» Оксана Решетник.
Про створення сприятливого освітнього середовища для організації фізкультурно-оздоровчої роботи  говорила консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Алла Шамрай.
На завершення всі разом підбили підсумки роботи навчального року та окреслили перспективи на новий навчальний  2024/2025 рік.

Коментарі закрито.